O mne

Volám sa Radovan, narodil som sa v dobe kedy ešte neexistovali mobilné telefóny, rádia valcovali hity od Karla Duchoňa, Boney M a Rolling Stones. Prvé kontakty s hudbou som zažíval už ako embrio v maminom brušku, kedže môj otec bol už v tej dobe legendárny DJ Disko 🙂 V tejto divokej dobe 80-ich rokov sme žili v Detve, kde som sa aj narodil, preto aj môj pseudonym DJ Detvan som zvolil podľa tohto krásneho podpolianskeho kraja. Do uší sa mi zapisovali prvé tóny zakázaných hitov ktoré otec nahrával potajomky zo zahraničného rádia Luxemburg. Tento pravidelný príjem hudobnej produkcie som neskôr pretavil aj do mojej lásky ku gitare a do tvorby hudby. Spolu s kapelou sme v roku 2008 vydali debutový album, ktorý rotoval v slovenských a českých rádiách.

V tej dobe som už pôdobil v Prahe ako grafický dizajnér a neskôr ako art director. Kedže som od svojich 12-ich rokov vydával vlastné časopisy, prirodzene sa nedalo vyhnúť i mojej ďalšej vášni – grafickej tvorbe. V tomto období som tiež natočil niekoľko videoklipov pre slovenských hudobníkov, zorganizoval niekoľko koncertov, vytvoril veľké množstvo kampaní pre rádia a televízie a tiež hudobných podkladov.

Tieto moje bohaté skúsenosti z reklamej a hudobnej branže som pred pár rokmi pretavil do ešte jedného nesplneného snu, stať sa DJ-om a robiť ľuďom radosť hudbou v ich veľkých životných krokoch ako je svadba, jubileum, promócia alebo párty na oslavu života 🙂

Tak som tu a váš “veľký deň” viem okoreniť nielen kvalitným hudobným materiálom, ale tiež zabezpečím svadobné oznámenia, rôzne kartičky, plagáty. Pre viac informácií si pozrite náš svadobný blog:
Ľudová svadba ako má byť!
V mojom portfóliu ľudí s ktorými spolupracujem sa nachádzajú tí najlepší profi fotografi, starejší, make-up stylistka a mnoho daľších zaujímavých ľudí.
Rád vám pomôžem s organizáciou vášho nielen svadobného dňa.

Neváhajte ma kedykoľvek kontaktovať, teším sa na spoluprácu.

DJ Detvan